Rosetta coffee shop / kaviareň, Nitra

Vitaj! V Nitrianskej Rossete sa budete cítiť ako doma. Pohovka k tomu dobrá káva, horúca čokoláda  a koláčik z Nitri. A ak by vám nesmierne zachutila, vľavej časti kaviarni sa nachadzájú velikánske police, kde od balíčkov zrnkových káv nájdete aj čokolády a príslušenstvo na kávu…

kaviaren rosseta

Na mlynčeku ale aj v ponuke máte na výber skvelý a pestrý výber zo Slovenska, Česka ale aj Nemecka. Čokoláda sa pripravuje zo skutočnej čokolády z viacerých čokoládovni aj napr. nitrianskej Lyra Chocolate, ktorej výrobky tu nájdete v poličkách popri úžasných čokoládach Zotter.rosetta kaviareňLucia Mešinová, majiteľka kaviarne “Po niekoľkých rokoch sa Rosetta stáva priestorom, kde so šálkou kávy či čokolády môžete posedávať a pozerať na výstavu napr.obrazov, fotografii, sem-tam popíjať pri koncertíku. Máme za sebou aj pár degustácii kávy, čokolády pre skupinky. Je to miesto, ktorého atmosféru vytvárajú najmä ľudia, ktorí sem chodia, ostatné materiálne sa väčšinou svojpomocne snažím dokončiť ja 🙂 no trvá mi to o to dlhšie…ešteže mám brigádničky.

My “Rosettky”sa snažíme a budeme snažiť pracovať na sebe a aj rozšírení samotnej ponuky, predĺžení otváracích hodín, jednoducho nech sa tu cítime aj my aj naši zákazníci príjemne, nestrojene, pohodovo.”

rosseta kaviaren nitra